Vítejte na našich stránkách, kde Vám nabízíme nový rozměr interaktivní zábavy, do které se může zapojit celá rodina. Výsledkem jsou hezky strávené chvilky rodičů s dětmi, které si můžete vždy připomenout pohledem na Vámi vytvořené originální obrázky.

Barevné pískování, či také vysypávané obrázky z písku jsou hitem po celém světě, a to z důvodu uplatnění vlastní kreativity a nápaditosti.                                                                                                                   

Principem vytváření těchto obrázků je postupné odstraňování vrchní papírové fólie z předlohy, která je tvořena tvrdou papírovou podložkou s lepící vrstvou. Na jednotlivých předlohách jsou metodou vysekávání do papíru znázorněny různé známé postavičky z dětského světa. Tvoření obrázků spočívá v odstraňování jednotlivých vyseknutých polí a vysypávání těchto polí různě barevným jemným dekorativním pískem. Postupně tímto způsobem vzniká krásně barevný trvanlivý obrázek, který je vhodný na zavěšení na zeď či jako dekorace dětských pokojů .

 

Hlavní výhoda barevného pískování je ta, že ať obrázek tvoří dítě či dospělý, vždy se povede. Záleží pouze na Vás, jak finální výsledek bude vypadat.

                         

                                                     

Obrázky máme pro vás k dispozici ve třech rozměrech 18x13cm, 24x16 a 36,5 x 25,5 cm. Obrázky jsou vhodné k pověšení na zeď, na výstavku, k zarámování a pod. Ke každému obrázku dostanete pevný průhledný samozalepovací obal s pevným očkem na zavěšení.

 

______________________________________________________________________________

Navštivte také náš partnerský obchod http://www.spolecenskesaty.cz

TOPlist