Způsoby platby a doručení

ZPŮSOBY PLATBY a DORUČENÍ:

  1. platba předem na účet
  2. platba při dodání zboží na dobírku
  3. platba v hotovosti při osobním převzetí
  4. platba platební kartou - paypal
  5. naše zboží posíláne i mimo území České republiky (zejména na Slovensko), v takovém případě je vyžadována vždy platba předem buď celé částky za zboží i poštovné nebo za poštovné na dobírku .

Balné pro jednotlivou zakázku činí 30,- Kč. Balné se při odeslání zakázky nezapočítává do ceny (bonus pro Vás).

Ceny poštovného pro Barevné pískování:

Při platbě předem na účet činí poštovné 90,-Kč, při platbě na dobírku činí poštovné 160,-Kč

Možnost zaslání expres, kde je zaručené dodání do 24hod - zasíláno službou balík do ruky - poštovné činí 160,-Kč při platbě předem nebo 250,-Kč při platbě dobírkou. 

ceny pro Jezdící koníky:

Při platbě předem na účet činí poštovné 110,-Kč, při platbě na dobírku činí poštovné 190,-Kč

 

Možnost zaslání expres, kde je zaručené dodání do 24hod - zasíláno službou balík do ruky - poštovné činí 170,-Kč při platbě předem nebo 250,-Kč při platbě dobírkou. 

Zboží skladem zasíláme do 2 dnů, ale zpravidla obratem do druhého dne. Při platbě předem máte zboží rezervováno automaticky po dobu následujících 2 pracovních dnů k provedení platby a následně při připsány částky na náš účet Vám zboží odesíláme obratem, nejpozději do 2 pracovních dnů.

Na Slovensko nezasíláme zboží na dobírku, ale jen při platbě předem na účet u Slovenské spořitelnyPoštovné je určeno hmotností zásilky a dle platného ceníku České pošty. V případě zájmu bližší informace na emailu barevnepiskovani@gmail.com.

Odmítnutí zásilky - Nevyzvednutá dobírka

 

Pokud zákazník zaslané zboží nepřevezme, porušuje tímto kupní smlouvu. Každá objednávka je závazná (Občanský zákoník § 544-545, zákon č.40/1964 Sb.) dle našich obchodních podmínek. Pokud nebude objednávka zaslaná na dobírku zákazníkem vyzvednuta, bude požadováno uhrazení nákladů vzniklých na odeslání zboží a manipulační poplatek (tzv.smluvní pokuta) ve výši 300,-Kč. Potvrzením objednávky zákazník souhlasí s našimi obchodními podmínkami a zavazuje se v tomto případě uhradit internetovému obchodu www.spolecenskesaty.com náklady na dopravu a smluvní pokutu v této výši. Upozorňujeme, že veškeré pohledávky  budou postoupeny partnerské firmě k vymáhání včetně všech nákladů s tím spojených.

Nevyzvednutí zásilky při platbě předem

V případě nevyzvednutí zásilky při platbě předem, bude zásilka, kterou nám pošta vrátí, uložena u nás po dobu 30 dní. Po této době bude znehodnocena bez nároku na náhradu. Zásilka může být na Vaši žádost znovu zaslána. V tomto případě bude znovu účtováno poštovné.

Upozorňujeme, že v případě vrácení zboží nevracíme poštovné a balné. V případě, že s touto podmínkou nesouhlasíte, nečiňte objednávku. Máte možnost si šaty vyzkoušet, zakoupit i vyzvednout zdarma na naši provozovně. Také systém vrácení poštovného je často zneužíván ze strany konkurence. Prosím berte poštovné jako substitut za náklady spojené s Vaší cestou do obchodu, kterou vykonáváte z vlastní vůle a tyto náklady nejsou v prodejnách propláceny. Děkujeme za pochopení.

 

 

TOPlist